fbpx
IMG_2432

Ćwiczenia na dobranie dobrej kompozycji do pomysłu na rysunek

Jedną z największych bolączek rysujących i projektujących osób – nie tylko tych początkujących, ale niemal wszystkich – jest to jak przedstawić nasz pomysł na pracę żeby go dobrze przedstawić i aby całość wyglądała dobrze.

W tym filmiku możesz zobaczyć korektę rysunku Basi Wachowicz (https://www.artstation.com/cilaa)

Lekcja była prowadzona w formie transmisji na żywo, które Tomek https://www.instagram.com/tmksch prowadzi co poniedziałek o 18:00 na kanale na naszym kanale na Twitch https://www.twitch.tv/tmksch (jeśli zaobserwujesz konto, dostaniesz powiadomienie na maila o każdej transmisji w momencie jej rozpoczęcia, jeśli chcesz dostawać przypomnienia wcześniej – obserwuj nas na Instagram @kursdigital i @tmksch).

W tym filmiku poznasz metody pracy z kompozycją omówione na kilku przykładach oraz wykorzystanie ich w praktyce na przykładzie pracy Basi.

Jeśli podobał Ci się ten post, proszę udostępnij go swoim znajomym, aby też mogli skorzystać z wartościowej treści:

Milena

Od lat rysuję i uczę. Prowadzę stacjonarną szkołę rysunku Domin Katowice. Moi absolwenci studiują architekturę i kierunki artystyczne w wielu miejscach na świecie. Lubię konkrety, mam własne zdanie, jestem bezpośrednia i prawie zawsze idę pod prąd. 

Naucz się rysunku cyfrowego:

Portret

Ten kurs nauczy Cię rysować portret na tablecie graficznym od podstaw.

Postać

Ten kurs nauczy Cię rysować postaci na tablecie graficznym od podstaw.

Natura

Ten kurs nauczy Cię rysować postaci na tablecie graficznym od podstaw.

Przeczytaj też:

jak rysować

Virtual Reality – Animacje w Quill

Na czym polega robienie animacji w VR? Dzisiaj możesz zobaczyć jak wygląda tworzenie animacji w Quill z dwóch perspektyw – co widzi osoba która ma nałożone gogle oraz jak wygląda osoba w trakcie tworzenia takiej

Czytaj dalej
jak rysować

Jak rysować dłonie?

Jak rysować dłonie? Jeśli uważasz, że rysowanie dłoni jest trudne, założę się, że popełniasz ten błąd, który popełnia większość osób. Tym najczęstszym błędem w rysowaniu dłoni jest brak konstrukcji 🙂 Jeśli też zaczynasz rysować dłoń

Czytaj dalej