fbpx
zero

Czego student architektury może nauczyć się od Concept Artysty?

Z pełnym przekonaniem odpowiem Ci: szybkiego i efektywnego przedstawiania i sprzedawania swoich pomysłów!

Ten filmik powstał jako transmisja na żywo na https://www.twitch.tv/tmksch. Sesje live odbywają się na naszym kanale na Twitch regularnie, więc jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nich, koniecznie zaobserwuj nasz kanał.

Przedstawiony tu sposób jest bardzo ciekawą metodą na szybkie zrobienie koncepcji architektonicznej lub projektowej jeśli jesteś studentem architektury, architektury wnętrz, wzornictwa i innych kierunków projektowych. Gdybym ja znała tę metodę wcześniej pewnie nieraz na studiach dostałabym lepszą ocenę robiąc przegląd czy oddanie na ostatnią chwilę. Nie zachęcam Cię oczywiście do robienia na ostatnią chwilę, ale jeśli jesteś studentem któregoś z wymienionych kierunków to nie muszę Ci tłumaczyć, że czasami po prostu tak wychodzi i lepiej znaleźć metodą na to jak sobie poradzic z tą sytucją niż oszukiwać siebie, że w nowym semestrze będzie inaczej. Bo kto powiedział, że projektanci nie mogą czerpać z Concept Artystów?

Tu możesz zobaczyć efekt finalny tej pracy:

Milena

Od lat rysuję i uczę. Prowadzę stacjonarną szkołę rysunku Domin Katowice. Moi absolwenci studiują architekturę i kierunki artystyczne w wielu miejscach na świecie. Lubię konkrety, mam własne zdanie, jestem bezpośrednia i prawie zawsze idę pod prąd. 

Naucz się rysunku cyfrowego:

Portret

Ten kurs nauczy Cię rysować portret na tablecie graficznym od podstaw.

Postać

Ten kurs nauczy Cię rysować postaci na tablecie graficznym od podstaw.

Natura

Ten kurs nauczy Cię rysować postaci na tablecie graficznym od podstaw.

Przeczytaj też:

jak rysować

Virtual Reality – Animacje w Quill

Na czym polega robienie animacji w VR? Dzisiaj możesz zobaczyć jak wygląda tworzenie animacji w Quill z dwóch perspektyw – co widzi osoba która ma nałożone gogle oraz jak wygląda osoba w trakcie tworzenia takiej

Czytaj dalej
jak rysować

Jak rysować dłonie?

Jak rysować dłonie? Jeśli uważasz, że rysowanie dłoni jest trudne, założę się, że popełniasz ten błąd, który popełnia większość osób. Tym najczęstszym błędem w rysowaniu dłoni jest brak konstrukcji 🙂 Jeśli też zaczynasz rysować dłoń

Czytaj dalej